محتوای سئو شده چیست؟ آکادمی سئو جذب مارکتینگ رایگان

هنگامی که چرخ ها و موتور با هم کار می‌کنند، سواری بسیار نرم‌تری خواهید داشت. اگر می‌خواهید محتوایتان هم برای گوگل و هم برای مخاطب جذاب و دلنشین باشد، حتماً از منابع ناب، دقیق، درست و ارزشمند کمک بگیرید و در کنار آن ایده پردازی برای تولید محتوا را نیز مد نظر داشته باشید. هر چه محتوایتان ارزش بیشتری برای مخاطب داشته باشد، ارزش و اعتبار برند شما هم نزد مخاطب بیشتر می‌شود. حساسیت شما در تولید محتوای نو، دسته اول و تر و تازه خیلی زود نتیجه می‌دهد و با این کار می‌توانید تا رتبه اول نتیج جستجوی گوگل هم بالا بروید. در این مقاله تصمیم داریم در مورد محتوای سئو شده صحبت کنیم و روش‌هایی را در کنار یکدیگر یاد بگیریم که به ما کمک می‌کند محتوای عالی تولید کنیم و در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم.

  • مولتی مدیا یا چندرسانه ای ها شاید خیلی به سئو محتوا ارتباطی نداشته باشد.
  • هیچ کس آنها را نمیخواند ، هیچ ترافیکی از صفحه نتایج سرچ گوگل ندارند و هبچ ترافیکی از صفحات دیگر سایت شما هم به آنها منتقل نمیشود.
  • برای اینکار، شما می توانید عباراتی را مرتبط با موضوعات مورد نظر خود در گوگل جستجو کنید.
  • سایت های زیادی هستند که می توانند در زمینه دستور زبان و املا به شما کمک کنند.

کافی است عبارت كليدى را كپى كنيد و عملكرد آن را در هر وبسايتى كه خواستيد ببينيد. حجم جستجو، یکی از مواردی است که در بررسی کیفیت کلمات کلیدی موثر است و نشان می دهد که یک کلمه به طور میانگین چند بار در ماه، در گوگل سرچ می شود. با استفاده از ابزارهایGoogle Keyword Plannerو KWfinder می توانید به سادگی حجم جستجو را در بیاورید. در ابتدا من تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دادم و حدود 15 عبارت را حول عبارت “سئو محتوا” استخراج کردم. در واقع برای سنجش سختی کلمه کلیدی باید “تمام” سئو سایت رقیب رو بررسی کنید که قطعا تمام توضیحش در یک محتوا نمیگنجد. روش های بالا از جمله روش هایی هستند که شما را از شر صفحات مضر زامبی خلاصه میکنند و محتواهای سئو شده مناسبی را در اختیار گوگل و کاربران شما قرار میدهند.

۷- حتما از نوشته در محتوای ویدیویی و صوتی استفاده کنید

باید سعی کنید به روش های مختلف لینک بیلدینگ، از سایت های دیگر به سایت خود لینک بگیرید. لینک دادن سایت های دیگر به سایت شما، به معنای معرفی سایت شما به گوگل توسط دیگران است و ارزش و اعتبار سایت شما در نظر گوگل را افزایش خواهد داد. شما در ویکی دمی میتوانید صاحب تخصص شوید و وارد بازار کار شوید. اينها فقط نمونه هايي از استراتژی H&W بود كه ميتوانيد با استفاده از آنها کاربران را به سمت وبسایتتان بکشانید.

رعایت اصول سئو محتوا

محتوایی تولید کنید که باب میل مخاطب باشید و برای او ارزش و فایده به همراه داشته باشد. ابزارهای مختلفی برای آنالیز محتوا وجود دارد که گوگل آنالیتیکس یکی از آن‌هاست. فرآیند انتخاب کلمه کلیدی کار ساده‌ای نیست و باید برای رسیدن به چنین کلماتی از ابزارهای مناسب مثل Google Keyword Planner استفاده کنید. این ابزارها به شما کمک می‌کند که کلمات کلیدی پرجستجو و مناسب را پیدا و محتوای خود را روی آن‌ها سئو کنید. البته در این بین از کلمات هم‌معنی و نزدیک به کلمه کلیدی غافل نشوید.

قبل از تولید یک محتوای سئو شده، فهميدن اينكه يك كليد واژه مفيد است یا نه، بسیار حیاتی است. اما علاوه برآن، باید بفهميد كه آیا اصلاً وبسايت شما قابلیت و توانايى رقابت در آن کلمه را دارد یا نه. اين همان چيزي است كه آناليز كلمات برايتان فراهم ساخته است. اولين قدم هم اين است كه ١٠ كلمه را از لیست خود انتخاب كرده و يكى از آنها را آناليز كنيد.