محتوای سئو شده چیست و چگونه یک محتوا سئو شده بنویسیم!

همان طور که می‌دانید آپدیت الگوریتم‌های گوگل به شکلی است که کاربران در آن بیشترین سود را ببرند پس محتوایی را در سایت آپلود کنید که مخاطبان دوست داشته باشند. محتوا می‌تواند اشکال مختلفی مانند متن، تصویر، ویدیو، صوت و یا ترکیبی از این موارد داشته باشد که همانطور که گفتیم عمدتا با محتوای متنی سروکار داریم. برای نوشتن هر صفحه جدید در سایت، ما تصمیم می‌گیریم که از کدام شکل محتوایی استفاده کنیم. احتمالاً قبل از اینکه مطلب جدید خود را بنویسید به این فکر می‌کنید که چطور از کلیدواژه خود در متن آن پست بهره ببرید. اینکار خوب است اما نباید همه تمرکزتان را روی کلمات کلیدی بگذارید.

  • اگر در این مورد به کمک نیاز دارید می‌توانید از CoSchedule که یک ابزار تجزیه و تحلیل عنوان خوب است استفاده کنید.
  • این لیست‌ها کمک زیادی به بالا رفتن میزان خوانایی متن می‌کنند.
  • این افزونه فقط بهتون کمک می کنه تا هنگام انتشار محتوا اصول سئوی محتوا رو رعایت کنید.
  • به مجموعه فعالیت هایی که در راستای بهبود وضعیت سئو صفحات سایت انجام میدهیم سئو محتوا گویند.

تولید و تأمین محتوای حرفه‌ای، خلاقانه و جذاب اصلاً کار راحتی نیست و به تخصص، خلاقیت و نگرشی نو نیاز دارد. مجموعه محتوا مارکتینگ آمده تا نیاز کسب و کارها به محتوای سئو شده و استاندارد را برآورده کند. این مجموعه با کمک گرفتن از بهترین نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا می‌کوشد فروش کسب و کارها را افزایش دهد و برند آن‌ها سرافراز و سربلند کند. در صورتی که تمایل دارید برای کسب و کار خودتان محتوای عالی تأمین کنید، موسسه محتوا مارکتینگ با کمال افتخار این نیاز را برآورده خواهد کرد. برای اینکه محتوای شما از نظر گوگل جامع به نظر برسد، پیشنهاد می‌شود از تیترها و زیرتیترهای جذاب کمک بگیرید. همچنین از کلمه کلیدی و کلمات مرتبط به صورت منطقی و به اندازه در آن‌ها استفاده کنید.

وجود کلمه کلیدی اصلی در عنوان صفحه الزامی است

خود گوگل هم‌بارها و بارها اعلام کرده که وب‌سایت خودتان را اول برای مخاطب بهینه کنید و سپس برای گوگل! همین جمله کافی است تا به اهمیت بسیار ویژه مخاطب در نزد گوگل پی ببریم. پس برای اینکه محتوای شما بین رقبا جایگاه خوبی بگیرد نیاز است که استراتژی را بعد از انتشار آن داشته باشید. ترافیک از مکان های دیگر به غیر از گوگل برای رتبه بندی جستجوی شما بسیار مهم است. و از نظر گوگل بهتر است که شما این کلمات را در کل محتوای صفحه استفاده کنید.

سئو سایت آموزشگاهی با 7 تکنیک

این کلمات کلیدی مرتبط ایده های مختلفی از جستجوهای کاربر مربوط به آن موضوع خاص را می دهد. با پوشش این کلمات کلیدی در مقاله خود، می توانید آن را جامع تر، آموزنده تر و مفید تر کنید. هم چنین باید از عنوان ها و زیرمجموعه ها برای استفاده از این کلمات کلیدی استفاده کنید و سعی کنید تا آنجا که می توانید زمینه موضوع مقاله را پوشش دهید.

آموزش سئو پرستاشاپ کاملا عملی و تضمینی

همین کلمات کلیدی زمانی که ترکیب می ­شوند و چند سیلابسی می­ شوند عبارت ­های کلیدی شما را می ­سازند. بعد از اینکه محتوای شما نوشته شد، به یک تیم حرفه‌ای و کارکشته سئو تحویل داده می‌شود تا تمامی دانش خود را روی محتوای شما پیاده سازی کنند. زیرا در چنین شرایطی چون گوگل سایت موردنظر را می‌شناسد، با خود می‌گوید این سایت هم احتمالاً می‌تواند مثل آن باکیفیت باشد و درنهایت با توجه بیشتری به شما نگاه خواهد کرد. سپس به این فکر کنید که با توجه به شخصیت‌هایی که به وب‌سایت ما مراجعه می‌کنند، کدام‌یک از انواع محتوا برای آنان مناسب خواهد بود.

این امر به موتورهای جستجو کمک می کند تا صفحه را بهتر دسته بندی و شناسایی کنند. خوانایی یکی از عوامل مهم در بهینه سازی موتورهای جستجو است. مقالاتی که خواندن آن ها آسان تر است اغلب رتبه بالاتری دارند نسبت به مقالاتی که کاربر پسند نیستند.

البته مشکلی که بود واقعا نمیشه فهمید کدوم سمت ستاره ها باید کلیلک کرد که این اشتباه پیش نیاد یا حداقل راهی برای درست کردنش باشه.